JUKA
współpraca

Poznaj etapy współpracy, od pierwszego spotkania, do finalnej koncepcji i projektu wykonawczego.

WSPÓŁPRACA

Etapy realizacji projektu

Pierwszy kontakt

Napisz lub zadzwoń, podaj Swój e-mail. Prześlę Ci do wypełnienia krótką ankietę, na podstawie której przygotuję ofertę na projekt ogrodu. Jeśli ją zaakceptujesz, prześlę umowę i zaplanujemy pierwsze spotkanie. Poproszę Cię również o wypełnienie analizy potrzeb, abym mogła poznać Twoje gusta i wymagania.

Spotkanie wstępne

Podczas wizyty w Twoim ogrodzie dokonam inwentaryzacji i pomiarów. Jeśli współpraca jest zdalna, ten etap będzie należał do Ciebie. Dokładnie wysłucham Twojej wizji ogrodu (jeśli taką masz), jeśli nie przygotuję tablicę inspiracji i na tej podstawie ustalimy styl Twojego ogrodu.

Omówienie koncepcji

W ustalonym w umowie terminie (zazwyczaj 1 2 tygodnie od pierwszego spotkania) omówię z Tobą koncepcję ogrodu. Podczas spotkania (online lub osobiście) przedstawię mój pomysł, wysłucham Twoich uwag i sugestii. Pracę nad koncepcją będę kontynuować do skutku, aż do momentu akceptacji z Twojej strony. Kiedy koncepcja będzie finalna, przystąpię do sporządzania projektu wykonawczego.

Przekazanie projektu

W ustalonym w umowie terminie (zazwyczaj 1 2 tygodnie od zaakceptowania koncepcji) dostarczę Ci projekt w wersji elektronicznej. Jeśli będziesz miała/miał uwagi, pozostaje do Twojej dyspozycji.

Kontakt
JUKA Studio zieleni
Jadwiga Ulidowicz
508 188 823
ogrody@jukazielen.pl
Odwiedź mnie